Po ťažkom roku 2020 prichádzajú nutné zmeny a reakcie na zmenený svet

Obchodný manažér spoločnosti Samuel Jesenský hovorí: „Po psychicky veľmi ťažkom roku 2020 som presvedčený, že pre značku AVIS prichádza prelomový rok. Naše ciele sú viac ako ambiciózne, ale tvrdo sme pracovali, aby sme mohli neustále posúvať pomyselnú latku vyššie. Pre našich už verných, ale aj nových, zákazníkov pripravujeme skvelé uvádzacie ceny, zľavy, súťaže a iné akcie.“

Jednou z reakcií Avisu na pandémiou zmenený svet je nový slovenský web www.avismaxirent.sk na ktorom sa online dá dostať k vozidlu do 24 hodín. Je možné dlhodobé zapožičanie vozidla bez zdĺhavých návštev kancelárií, čisto v digitalizovanej forme z pohodlia vašej firmy, alebo domácnosti.

Univerzálna požičovňa áut pre právnické aj fyzické osoby

Avis MaxiRent sa tým stáva univerzálnejším poskytovateľom služieb nie len pre právnické, ale aj pre fyzické osoby. Pre mnohých, ktorí auto nepotrebujú neustále, alebo s ním nechcú mať zbytočné starosti je na mieste asi zvážiť, či ho potrebujete vlastniť a znášať všetky náklady. Môžete to nechať na skúsených partnerov, ktorí dokážu zabezpečiť starostlivosť o jedno auto rovnako alebo celý autopark.

V čom je hlavný benefit spolupráce?

V pohodlí svojej obývačky sa dá vybrať z online ponuky desiatok áut a mať ho do 24 hodín od zadania požiadavky. Vyplním formulár, s dobou dlhodobého prenájmu od 3 do 36 mesiacov, zadám nájazd kilometrov, o aké vozidlo mám záujem a operatívne mi príde cenová ponuka. Väčšina modelov od popredných výrobcov automobilov je v ponuke k odberu ihneď. V prípade, že momentálne nie je k dispozícii vybraný model, poskytnú adekvátne náhradné vozidlo do naskladnenia vybraného kusu, čiže mobilita nebude ani na prechodné obdobie obmedzená.

O asistenčnú službu a kompletné poistenie vozidiel je postarané

Samozrejmosťou pre spoločnosť pôsobiacu na Slovensku od roku 1996 je, že pre klienta zabezpečujú doplnkové služby ako sú napríklad PZP, havarijné poistenie, diaľničná známka, sezónne prezutie aj asistenčnú službu. Využitie týchto služieb nie je nijak dodatočne spoplatňované, práve naopak, je zahrnuté v cene mesačného prenájmu vozidla. Cieľom nového vedenia spoločnosti Avis je byť univerzálnym poskytovateľom služieb mobility a do konca roka 2021 sa stať  lídrom na trhu v tejto oblasti.

zdroj: www.avis.sk