Na úpravu si vybrali v Nissane sedemmiestnu verziu Evalia, značka tým chce prezentovať možnosti prestavieb tohto typu. Ako sa hovorí, fantázii sa medze nekladú. Predĺžená verzia má rázvor 3,1 metra, vzadu je tak dostatočný priestor na upravené audio a aj pre samotných „spevákov“.

Môžete sa aj natáčať

Druhý rad sedadiel ustúpil 32-palcovému monitoru, audiosystému so subwooferom a rozsiahlej databáze pesničiek v rôznych jazykoch. V rohoch sú zas odložené mikrofóny. Kto by sa chcel svojim vystúpením pochváliť na internete, pre toho je tu vstavaná GoPro kamera. Videá si môžete zdieľať rovno online na sociálne siete.

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 6 obrázkov

Asi netreba dodávať, že sú tu aj osvetlené panely, ktoré dotvárajú celú atmosféru, rovnako zaujme aj svetelná tabuľa na streche auta. Verzia Townstar Karaok-e je poháňaná elektromotorom s 90 kW (122 k) a 245 Nm. S kapacitou akumulátora 45 kWh by mal zvládnuť na jedno nabitie 301 km. Do úplne odľahlých kútov sveta mimo civilizácie by som radšej nejazdil, zabavíte sa s ním predsa aj u seba na pozemku, stačí len pozvať pár podobne naladených kamarátov.

Zdroj: Nissan