Kto povedal, že Vianoce by nemohli byť len o pokoji a relaxe a bez zbytočných „naháňačiek“? Vianočnú pohodu si doprajte už skôr a myslite v prvom rade na to, aby ste sa cítili dobre. Zájdite si na punč do mesta, vybehnite na predstavenie, do kina, vezmite svoju drahú polovičku na prechádzku v snehu, vybehnite na lyže, zájdite si na klzisko, doprajte si rozptýlenie s priateľmi a nezabudnite na večierky, ešte do konca roka nejaký určite stihnete. Stres nechajte za dverami, neotvárajte mu! Viete prečo? Pretože stres spúšťa mnohé naše zlozvyky a jedným takým je práve fajčenie.

Dobrou správou ale je, že dospelí fajčiari, ktorí nechcú alebo nedokážu prestať s klasickými cigaretami,  môžu siahnuť po alternatíve. A i keď nie sú bezdymové zariadenia bez rizika, pretože obsahujú nikotín a sú návykové, stále zostávajú lepšou voľbou ako fajčenie cigariet.

Vyššia úroveň z užívateľského zážitku v podobe bezdymovej alternatívy IQOS ILUMA

A tak, ako sú tieto najkrajšie dni v roku krásne a voňavé, rovnako myslite na to, že do takejto idylky určite nepatrí ani cigaretový dym a zápach. Riešením pre dospelých fajčiarov môžu byť bezdymové Vianoce v podobe bezdymovej alternatívy a revolučnej novinky – IQOS ILUMA.

Mimochodom, nakupovanie vianočných darčekov vás môže tiež poriadne vystresovať, najmä ak netušíte, po čom siahnuť. Mnohí sa potešia luxusnej kozmetike či elektronike, obzvlášť sú v kurze technologické vychytávky, ktoré majú navyše originálny dizajn a revolučnú technológiu. A opäť jedným takým tipom pre dospelých fajčiarov a užívateľov bezdymových zariadení môže byť spomínané zariadenie IQOS ILUMA. Bezdymové zariadenia IQOS neprodukujú cigaretový dym, a tak nevzniká nevábny cigaretový zápach, ktorý by sa držal vo vlasoch, na pokožke, ale aj oblečení a v interiéri.

IQOS ILUMA ponúka tri druhy zariadení a to IQOS ILUMA PRIME, IQOS ILUMA a IQOS ILUMA ONE. Všetky tri využívajú prelomovú technológiu indukčného nahrievania tabaku SMARTCORE INDUCTION SYSTEMTM. Táto technológia nahrieva tabak zvnútra. A tak nie je potrebné ani čistenie zariadenia, čo dospelých užívateľov bezdymových zariadení určite poteší. IQOS ILUMA tabak nespaľuje, ale iba nahrieva, čím nevzniká žiadny dym a ani popol. Naopak, pri používaní bezdymových zariadení vzniká aerosól, ktorý obsahuje výrazne menej škodlivín ako cigaretový dym. Tieto bezdymové zariadenia bez nahrievacej čepele ponúkajú čistejší spôsob ohrevu priamo zo stredu náplne. Dospelí užívatelia si môžu vychutnať konzistentnejší zážitok bez zvyškov tabaku.

Produkt nie je kompatibilný s predchádzajúcimi generáciami IQOS. Príjemné zemité farby a nadčasový dizajn pôsobia elegantne a dospelí fajčiari a užívatelia bezdymových výrobkov si môžu vybrať zo širokej škály prevedení.

IQOS ILUMA PRIME je dostupný v štyroch farbách: Golden Khaki, Obsidian Black, Jade Green a Bronze Taupe. IQOS ILUMA má na výber z piatich farieb: Moss Green, Pebble Beige, Pebble Grey, Azure Blue a Sunset Red. A na záver IQOS ILUMA ONE a jej päť farebných variácií: Pebble Beige, Pebble Grey, Denim Blue, Moss Green a Sunset Red.

Púzdra si môže dospelý užívateľ personalizovať z množstva farieb a textúr, pri zariadeniach IQOS ILUMA a IQOS ILUMA PRIME je tiež široký výber materiálov, farieb a textúr krytov, obalov na nabíjačky či ozdobných krúžkov pre nahrievače.

Bezdymové zariadenia IQOS ILUMA vo všetkých troch verziách sú dostupné na Slovensku v IQOS predajniach a v online predaji od 16. novembra 2022 a od 1. decembra 2022 na ďalších vybraných predajných miestach.

Bezdymové zariadenia IQOS nie sú bez rizika. Dodávajú nikotín, ktorý je návykový. Sú určené len pre dospelých, ktorí by inak pokračovali vo fajčení alebo užívaní iných nikotínových výrobkov.