Okrem modelu SpaceTourer sa faceliftu a teda zmeny dizajnu dočkal aj Jumpy Combi. Verzia na prevoz materiálu, nazvaná Furgon, ešte novší cenník zatiaľ nemá. Poďme si teda predstaviť slovenskú verziu SpaceTourera, ktorá sa s Jumpy predáva v dvoch dĺžkach, L2 a L3. Prvá meria 4,98 m a druhá až 5,33 m.

K dispozícii je len jeden motor, vznetový dvojliter s 133 kW (180 k) a jedinou možnosťou je tiež 8-stupňový automat. Základný Jumpy vo verzii L2 začína na 35 590 eur s DPH, SpaceTourer je drahší presne o 4000 eur. Za dlhšie verzie L3 dáte z peňaženky o 1200 eur naviac. V základe má Jumpy akustické čelné sklo, manuálnu klimatizáciu, tempomat či zadné PDC.

LED má SpaceTourer v sérii

Verzia SpaceTourer pridáva už LED svetlá, farebný displej, hlavové airbagy pre zadných pasažierov či zatmavené sklá vzadu. Pre výbavu Business Lounge si môžete kúpiť aj luxusné 6-miestne usporiadanie, v sérii pri nej máte už masážne a vyhrievané sedadlo vodiča. Treba ešte dodať, že elektrická verzia e-SpaceTourer zatiaľ slovenský cenník nemá, dostať na predaj by sa však mala v priebehu tohto roka.