Pomaličky sa nám otepľuje, koronavírusové štatistiky konečne vyzerajú optimisticky, takže aj opatrenia a zákazy boli zredukovane do tej miery, že už nemusíme sedieť hlavne doma. A po strašne dlhej dobe máme konečne jedinečnú možnosť zažiť niečo na vlastnej koži.

Najskôr v Bratislave, potom v Martine

Tým „niečo“ máme samozrejme na mysli vyššie avizované Dni otvorených dverí martinskej spoločnosti TSM Slovakia, ktoré sa uskutočnia hneď v dvoch termínoch a na dvoch miestach. Prvá akcia prebehne v Bratislave na adrese Vajnorská 127/C, v termíne od 1. do 3. júna 2021.

TSM Slovakia

Ak bývate v Martine alebo v širšom okolí, mohol by vás zaujímať nasledujúci dátum, presnejšie povedané druhá akcia, ktorá sa uskutoční 8. až 10. júna 2021 na ulici Francúzskych partizánov 5666, pochopiteľne v Martine.

Podľa toho, čo vieme priamo od organizátora oboch podujatí, zástupcovia TSM Slovakia vám predstavia prakticky kompletný sortiment úžitkových vozidiel a komunálnej techniky a pripravte sa na to, že nebudú chýbať ani skúšobné jazdy, občerstvenie, ale hlavne dve horúce novinky.

Tou prvou je úplne nová generácia Isuzu D-Max, ktorú vám čoskoro podrobne predstavíme v redakčnom teste a v neposlednom rade tiež nedávno odhalené úžitkové Piaggio Porter NP6.

Tým však zoznam statických alebo predvádzacích exponátov zďaleka nekončí. Čakajte tiež ruskú značku GAZ, menej známe malé nákladné autá Bonetti, charizmatické talianske trojkolky Ape a oveľa viac techniky a vozidiel z portfólia spoločnosti TSM Slovakia. Ak máte radi autá, motory a kolesovú techniku vôbec, neváhajte túto príležitosť využiť.

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 18 obrázkov

zdroj: TSM Slovakia