Chcú neustále zlepšovať svoje služby

Prieskum spokojnosti cestujúcich pomáha firme zlepšovať služby. „Už štvrtý rok po sebe sa všetkých našich cestujúcich pýtame, ako sú spokojní so službami, ktoré im v oblasti verejnej dopravy poskytujeme. Náš prieskum symbolicky štartuje na Deň bez áut, pretože ak chceme, aby ľudia presadli z áut do prostriedkov verejnej dopravy, musíme im ponúknuť porovnateľnú alebo vyššiu kvalitu, spoľahlivosť, komfort a bezpečnosť cestovania. Odpovede našich cestujúcich v tomto prieskume nám pomáhajú neustále zlepšovať naše služby,“ zdôraznil Michal Horák, generálny riaditeľ spoločností ARRIVA na Slovensku. Firma ponúka služby mestskú a prímestskú dopravu v 5 slovenských krajoch a 18 mestách.

ARRIVA

Prečo sa zapojiť ?

Prieskum spokojnosti cestujúcich môže byt pre niekoho zbytočný, ale opak je pravdou. Okrem toho, že firma tieto informácie využije na zlepšenie svojich služieb, tak umožní každému zapojiť sa aj do sútaže. Do prieskumu sa môže zapojiť každý kto využíva služby dopravných spoločnosti ARRIVA, a to vyplnením dotazníka do 22. decembra 2023. Dotazník nájdete na stránke www.arriva.sk/prieskum. Vyplnenie dotazníka vám zaberie cca 5 minút. Po vyplnení dotazníka má teda cestujúci možnosť zaregistrovať sa do spomínanej súťaže o zaujímavé ceny, 5 smartfónov, 5 bezdrôtových slúchadiel a 5 praktických cestovných termopohárov. Každý mesiac budú žrebovaní 15 výhercovia. Žrebovanie v súťaži, samozrejme, nie je povinné a dotazník teda môžete poslať aj anonymne.

Doprava zadarmo 

Cestujúci v Trnave, Piešťanoch, Senici, Šali a Trebišove tak mali možnosť využiť verejnú dopravu počas dňa bez áut úplne zadarmo. Cestovanie v MHD v Hlohovci je bezplatné počas celého Európskeho týždňa mobility od 16. do 22. septembra. Všetky potrebné informácie môžu cestujúci nájsť na stránke https://arriva.sk/. Taktiež môžu napísať e-mail na adresu informacie@arriva.sk alebo môžu zavolať na zákaznícku linku v čase od 8:00 do 20:00, od pondelka do nedele na tel. čísle +421 915 733 733.  

MÁŠ SKÚSENOSŤ S DOPRAVCOM ARRIVA?
  • áno a bola pozitívna ( 29% )

     

  • áno a bola negatívna ( 29% )

     

  • nie, nemám skúsenosť ( 43% )

     

Odpovedalo 7 ľudí