Nemecká spoločnosť Sunlight nie je v oblasti karavaningu žiadnym nováčikom. Verte tomu alebo nie, ale o jej produkty je taký veľký záujem, že má v Neustadte v Sasku rovno postavenú celú výrobnú linku. A aby ste boli úplne v obraze, ešte pripomíname, že táto firma patrí spoločne so značkami Hymer, Laika, LMC, Niesmann + Bischoff, Etrusco či Bürstner do obrovského, v podstate už nadnárodného koncernu Erwin Hymer Group. 

home office

Aj preto vám môže pripadať ich koncept pracovného stola trochu primitívny, ale na druhej strane, čo iné človek v karavane či obytnom aute potrebuje? Výškovo nastaviteľnú plochu, miesto, kam dá poriadny monitor pripojiteľný k notebooku, priestor, kde odloží pomôcky na poznámky a pripojenie na elektrickú energiu. A samozrejme nejaký systém, ako celý stolík upratať pred jazdou, aby sa niečo nepoškodilo.

home office

Toto všetko Sunlight ponúka, vrátane teleskopických tlmičov, ktoré vám kryciu dosku podržia vo vertikálnej polohe. Vhod príde určite i diódové osvetlenie integrované do hornej časti, a keď prácu dokončíte a veko zatvoríte, doska vám poslúži na stolovanie či iný typ relaxu.

Sunlight nehovorí nič o cene, ale predpokladáme, že rozkladací pracovný stolík čoskoro ponúkne ako príplatkové príslušenstvo pre svoje obytné automobily.

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 6 obrázkov

zdroj: Sunlight