Hľadáte skvelý tip na darček pre dospelú fajčiarku? Alebo aj dospelého fajčiara? Nehľadajte, my vám poradíme aj takto pár dní pred Vianocami. Doprajte si vyložené nohy, zapáľte si voňavú sviečku a zahryznite sa do mäkučkých medovníkov. Do tejto atmosféry nepatrí cigaretový dym, ani zápach. Ak hľadáte riešenie pre dospelé fajčiarky alebo dospelých fajčiarov, máme pre vás jeden tip v podobe alternatívy, ktorá je vhodná ako darček pod stromček práve pre nich.

Vsaďte na bezdymové Vianoce

Posledný mesiac v roku zvykneme spomaliť, rekapitulovať a trávime čas v prítomnosti tých, na ktorých nám najviac záleží. V tomto období snáď najviac premýšľame nad tým, čo chceme urobiť alebo zmeniť v nasledujúcom roku. Pozeráme sa i na svoje zlozvyky, ale i na ľudí okolo seba. So sviatkami sa spája tradičná vôňa Vianoc, ale cigaretový dym môže takúto idylku pokaziť. Dospelí fajčiari však majú na výber – či už hľadáte alternatívu pre seba ako pre dospelého fajčiara, alebo pre niekoho blízkeho vo svojom okolí, kto fajčí, tak bezdymové zariadenia IQOS sú lepšou voľbou.

Výnimočný dizajn a  premyslená technológia

Ako sme už spomínali, tak dospelí fajčiari, ktorí sa chcú zbaviť cigariet, ale nedokážu sa vzdať nikotínu, majú možnosť prejsť na bezdymové alternatívy. Pre dospelých fajčiarov, alebo aj pre ich blízkych, ktorým chcú ponúknuť prechod na lepšiu alternatívu k cigaretám ako darček, je tu limitovaná edícia IQOS ILUMA STARDRIFT.

Hviezdna limitovaná edícia zaujme holografickými vzormi inšpirovanými vesmírom a súhvezdiami. Toto bezdymové zariadenie využíva revolučnú technológiu indukčného ohrevu bez nahrievacej čepele a nutnosti čistenia. Pri jeho použití nedochádza k spaľovaniu tabaku, zariadenie produkuje iba aerosól, ktorý je bez zápachu a obsahuje výrazne menej škodlivých látok ako klasické cigarety.

Nie je však bez rizika, pretože obsahuje nikotín, ktorý je návykový. Edícia STARDRIFT ponúka tri variácie od prémiovej ILUMA PRIME až po zariadenie „všetko v jednom“ ILUMA ONE. V predaji je od 4. decembra.
 
Bezdymové zariadenia IQOS nie sú bez rizika. Dodávajú nikotín, ktorý je návykový. Sú určené len pre dospelých, ktorí by inak pokračovali vo fajčení alebo užívaní iných nikotínových výrobkov.
 
Foto: PMI