NXV poskytuje rýchle a spoľahlivé riešenie, ak potrebujete nakladať a vykladať vo výškach a zároveň stiesnených priestoroch skladov. Jeho robustná konštrukcia, inteligentný asistenčný systém obsluhy s názvom OptiSpeed, ako aj aktívna stabilizácia nákladu (ALS), uľahčujú bezpečnú a rýchlu manipuláciu s tovarom s hmotnosťou až 1500 kilogramov. Vďaka ALS sa zvýšila manipulačná kapacita až o päť percent. Systém automaticky zabezpečí rovnomerné skladovanie. K dispozícii máte aj voliteľné polohovacie pomôcky, ako je napríklad krížový líniový laser medzi vidlicami alebo kamerový systém, vďaka ktorému operátori umiestnia náklad na milimetre presne.

Štandardne je NXV vybavený citlivým joystickom 4Plus, ktorý zaručuje jednoduchú a užívateľsky príjemnú obsluhu bez zbytočného stresu a neúmerného zvyšovania únavy. Zdvíhanie, posúvanie ako aj smer jazdy dokážete ovládať jednou rukou. Operátori si môžu individuálne nakonfigurovať „obľúbené“ klávesy a upraviť tak pracovnú stanicu podľa svojich vlastných požiadaviek a osobných potrieb. Vďaka veľkému farebnému displeju na paneli Easy Control sú všetky relevantné informácie o vozidle dostupné aj v kompaktnej forme v zornom poli operátora.

NXV sa pohybuje vďaka zabudovaným lítiovo-iónovým batériám s kapacitou 39,2 kWh. Energetický systém bol navrhnutý tak, aby podával dostatočný výkon a zároveň fungoval úsporne a znížoval náklady. Konštruktéri zároveň mysleli aj na jednoduchosť nabíjania.

Základné parametre:

nosnosť 1500 kg

menovitý zdvih 12 850 mm

pojazdová rýchlosť 10,5 km/h

napätie batérie 48 V

 

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 18 obrázkov

zdroj: www.still.eu